logo rys logo rys
  
ÚVOD  |  VÝROBKY  |  PODPORA  |  CENNÍK  |  KONTAKT  |  PROJEKT 
» ENGLISH nadpis


OPJ - operačné jednotky
dotUNISIEŤ operačné jednotky
dotMODUL DEK operačné jednotky
dotprogramovacie nástroje
dotAntiklon, WDEX

 RFID - čítačky a prívesky
dotDESFire čítačky - NOVÉ
dotMIFARE čítačky
dot125 khz čítačky a Wiegand kódovač
dot1W čítačky
dotPrívesky MIFARE, 125kHz
dotRF rádioprijímače a vysielače

 DEK - dotykové plochy, čipy
dotiButton čipy a držiaky
dotdotykové plochy a chráničky

 RAK systém
dotRAK BES, RAK DEK, EKO RAK a RAK SLIM operačné jednotky

dotLaserové gravírovanie BEETLE príveskov
dotPIKTOGRAMY


NOVÁ VERZIA BBIQ 3.161 dostupná na stiahnutie!

DEMO databázy na stiahnutie
Naučte sa pracovať s BBIQ pomocou DEMO databáz.


Poznámka:
Operačno-pamäťové jednotky BES a DEK SIEŤ boli nahradené OPJ UNISIEŤ - univerzálnymi operačno-pamäťovými jednotka s podporou oboch technológií RFID aj iButton.
Informujte sa o dostupnosti jednotlivých typov OPJ.


Archív:
- OPJ BES
- OPJ DEK SIEŤ

UNISIEŤ - OPERAČNO-PAMÄŤOVÉ JEDNOTKY

Operačno-pamäťová jednotka UNISIEŤ je nová generácia jednotiek, v ktorej sa zlučujú všetky funkčné vlastnosti OPJ BES a OPJ DEKSIEŤ. To robí z OPJ UNISIEŤ univerzálnu jednotku, ktorá podporuje obe technológie RFID aj iButton, tzn. k OPJ sa môže pripájať bezkontaktná čítačka i dotyková plocha.

Jednotka obsahuje elektroniku, riadiaci procesor, EEPROM pamäť na 900 alebo 3000 užívateľov s kapacitou záznamu do 1800 udalostí pri off-line prevádzke a obvody pre ovládanie sekundárnych zariadení ako sú napr. elektromagnetické zámky, zvuková signalizácia apod. Podporuje funkcie PPM - programovanie operačno-pamäťovej jednotky pomocou prenosového média (pridávanie nových identifikátorov, mazanie identifikátorov apod.) a ZPK - zapínacie kontakty s označením Otvor z DT, ktoré slúžia na otvorenie dverí z dvojvodičového domáceho telefónu DDS alebo z výstupného tlačidla. OPJ UNISIEŤ môže pracovať off-line bez pripojenia k PC využívajúc vnútornú pamäť jednotky na ukladanie dát. Pri on-line pripojení k PC prostredníctvom vhodného zariadenia sú data ukladané priamo do PC. Na programovanie sa využíva software BBIQ.
opj UNISIEŤ BES/DEK-121206 RS485, ZPK, PPM
Operačno-pamäťová jednotka RFID/iButton, RS485, sieťová, obojsmerná kontrola dverí (vstup/výstup), časová kontrola dverí ČSD.
opj UNISIEŤ BES/DEK-121208 FLASH, ZPK, PPM
Operačno-pamäťová jednotka sieťová FLASH, s rozšíreným pamäťovým modulom pre 40.000 udalostí, obojsmerná kontrola dverí, ČSD, ZPK, PPM.
opj
verzia F
UNI-1218002 WIFI UNISIEŤ-F, ZPK
Operačno-pamäťová jednotka sieťová pre pripojenie k PC cez WiFi sieť, verzia F - firmvérová, obojstranná kontrola dverí, ČSD, ZPK, PIEZO, TX kód, 2000 užívateľov.
opj
verzia F
UNI-1218006 RS232 UNISIEŤ -F
Operačno-pamäťová jednotka pre priame pripojenie k PC cez RS232 kábel, verzia F - firmvérová, obojstranná kontrola dverí, ČSD, ZPK, PIEZO, TX kód, 2000 užívateľov.
opj UNISIEŤ BES/DEK-121207 DUO, ZPK, PPM
Operačno-pamäťová jednotka sieťová DUO, jednosmerná nezávislá kontrola dvoch dverí (cez 2 samostatné dotykové plochy), fixné hardwarové nastavenie ovládania.
opj UNISIEŤ BES/DEK-121210 KLON, ZPK
Operačno-pamäťová jednotka sieťová KLON, voliteľná kontrola 2 relé cez jednu dotykovú plochu, voľba ovládania relé vo vlastnostiach identifikátora.
opj
verzia F
UNI-1218004 ETHERNET USR-K2 UNISIEŤ-F, ZPK
Operačno-pamäťová jednotka sieťová s konektorom RJ45 pre pripojenie k PC cez lokálnu PC sieť, verzia F - firmvérová, obojstranná kontrola dverí, ČSD, ZPK, PIEZO, TX kód, 2000 užívateľov.
opj UNISIEŤ BES/DEK-1212011 DUO ETH, ZPK, PPM
Sieťová OPJ pre Ethernetove pripojenie, RJ45, jednosmerná nezávislá kontrola dvoch dverí (cez 2 samostatné dotykové plochy), fixné hardwarové nastavenie ovládania.
opj UNISIEŤ BES/DEK-121301 FLASH ETH, ZPK, PPM
Operačno-pamäťová jednotka sieťová pre Ethernetove pripojenie, RJ45, obojstranná kontrola dverí, pamäť pre 40tis udalostí, ČSD, ZPK, PPM.
opj UNISIEŤ BES/DEK-1214001 DUO RS232, ZPK, PPM
Operačno-pamäťová jednotka DUO pre priame pripojenie k PC cez RS232 kábel, sieťová (len 1 OPJ v sieti), s jednosmernou nezávislou kontrolou 2 dverí (cez 2 samostatné dotykové plochy), fixné hardwar. nastavenie ovládania.
0012013006
INFORMAČNÝ DISPLEJ DIS02 - KP47
pre bytové domy.

Kompatilibita s OPJ UNI SIEŤ. Programovanie cez v BBIQ - informačné a výstražné texty, hodiny, dátum, teplota a meninový kalendár.
opj GSM prevodník CLIP-DALLAS
GSM prevodník pre pripojenie k OPJ UNISIEŤ slúži na otváranie dverí mobilom.
opj UNI-1218003
UNI SIEŤ 8 RELÉ - 01

je sieťová operačno-pamäťová jednotka s 8 výstupnými relé, vhodná pre ovládanie výťahov.

RYS, Martinčekova 3, 821 09 Bratislava 2, Slovenská republika
tel: 02-53412923, fax: 02-5341 7096, email: rys@rys.sk